פרופיל המשרד

פרופיל המשרד

המשרד עוסק בכל תחומי המקרקעין, והוא צבר ניסיון רב בביצוע עסקאות מורכבות כפשוטות, לרבות רכישה והשבחה של קרקעות, עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, בניה קבלנית ועוד. בנוסף, עוסק המשרד בתחום התכנון והבניה, מיסוי מקרקעין והיבטים נוספים הקשורים בתחומים אלה.

במסגרת זו מייצג המשרד, בין היתר, יזמים, קבלנים וגורמים נוספים הקשורים בתחום, והוא בעל קשרי עבודה הדוקים עם בעלי מקצוע בתחומים משלימים, כגון: שמאים ומתווכים, המאפשרים מתן מענה רחב וכולל לצורכי לקוחות המשרד.

בשנים האחרונות עוסק עו"ד משעל בביצוע עסקאות נדל"ן בחו"ל (גרמניה וארצות הברית), הן כמייצג יזמים הפועלים בתחומים הנ"ל והן כמייצג של רוכשי נדל"ן בחו"ל.

יוסף הינו בעל ניסיון רב בעריכת הסכמים מסחריים בתחומים שונים ובניהול הליכים משפטיים בערכאות השונות בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי. תחום נוסף בו עוסק המשרד הינו ירושות וצוואות, על כל היבטיהם.

במשרדו של עו"ד יוסף משעל מועסק עורך דין נוסף. בנוסף ולפי הצורך, פועל המשרד בשיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין אביאל – רומנוב, באופן המאפשר טיפול בעניינים משפטיים מורכבים הדורשים מעורבות של עורכי דין נוספים.

המקצועיות הרבה של המשרד, כמו גם תודעת השרות הגבוהה המאפיינת אותו, ניכרות היטב במספרם הרב של הלקוחות הקבועים של המשרד, אשר את חלקם הגדול מלווה יוסף בענייניהם המשפטיים השונים מזה שנים רבות.
עו"ד יוסף משעל

משרדו של עו"ד יוסף משעל הוקם לפני כ- 14 שנים. טרם פתיחת המשרד, עבד יוסף כמתמחה וכעו"ד שכיר במשרד עורכי הדין המבורגר – עברון, משך 11 שנים, ולאחר מכן כעו"ד שכיר ושותף במשרד עורכי הדין ראב"ד, מגריזו בנקל.

בשנות עבודתו הרבות במשרדים אלה, מהמובילים בתחומיהם, רכש יוסף ניסיון רב, המועמד כיום לרשות לקוחות המשרד.

ייחודו של המשרד מצוי בטיפול המקצועי, האישי והצמוד של יוסף בכל לקוח ולקוח, תוך שימת דגש על צורכי הלקוח המשתנים, בראיה משפטית-עסקית רחבה, המביאה לידי ביטוי את ניסיונו הרב של יוסף ואת הידע הנצבר שלו משך שנות עיסוקו הרבות בתחומי העיסוק של המשרד.
Share by: